Senior Cup Tour ValMez, 8. turnaj

Premiérové vítězství slaví na Seniorech Tonda Ulička

Ve čtvrtek 11. srpna 2023 se v Xbowlingu ValMez odehrál osmý turnaj z bowlingové série Senior Cup Tour ValMez. Čas dovolených zaúřadoval na účasti a tak se bojů o titul seniora měsíce zúčastnilo pouze 17 hráčů. V podstatě se výjimečně odehrál celý turnaj v jeden den a rozhodla závěrečná runda.

Z pěti hráčů z 1. a 2. rundy zahrál nejlépe Láďa Kutáč (977 b.) a měl tak zaděláno na velmi dobré konečné umístění. Pokud ne na bednu, tak na TOP šestku určitě. Z dalších hráčů zahrála velmi slušně Dáša Kapustová (941 b.) a zařadila se na průběžné druhé místo. Zbylým třem hráčům se již moc nedařilo a bohužel skončili v poli poražených. V tomto okamžiku se zdálo být více než jisté, že o vítězství se bude bojovat v závěrečné rundě.

Na 3. rundu dorazilo všech 12 přihlášených a tak jsme měli zkompletovanou účast. Seřadili jsme si tabulku po třetí hře (od které se již samozřejmě škrtala ta nejslabší) a před očima se objevila na prvních dvou místech velmi zajímavá jména, Vašek Malurek a Dáša Kapustová. Z favoritů byl v tuch chvíli na třetím místě Pepa Novák. Samozřejmě, že zajíci se počítají až po honu a po závěrečné hře nám tak na obrazovce svítilo toto konečné pořadí. Premiérové a zcela zasloužené vítězství v tomto turnaji vybojoval Tonda Ulička (1024 b.) a po dlouhých měsících konečně získal titul seniora měsíce Xbowlingu ValMez. Druhé místo potvrdil fantom tohoto ročníku Pepa Novák (982 b.), třetí místo získala nejlepší žena turnaje Dana Klusáčková (978 b.) a oba tak opět potvrdili svou vynikající letošní formu. O pouhý bodíček tak nakonec uteklo místo na piedestalu Láďovi Kutáčovi a obsadil tak nepopulární čtvrté místo. Svůj nejlepší turnaj v našem centru odehrál pátý Vašek Malurek (968 b.) a nebylo to jen umístěním, ale také průměrem a o 4 body přehrál posledního z hráčů TOP šestky, Jirku Klusáčka (964 b.).

Po osmém turnaji se nám pořadíprvních tří hráčů série Senior Cup Tour ValMez nezměnilo, na vedoucím postu je s obrovským náskokem Josef Novák (23 bodů), na druhém místě je tentokrát absentující Radim Hruškovský (173 bodů) a třetí místečko si ještě drží nejlepší žena série Iva Fojtíková (161 bodů). Na záda ji však dýchá srpnový vítěz Tonda Ulička (160 bodů). Kompletní průběžné pořadí série je ZDE

A to je přátelé z osmého turnaje Senior Cup Tour ValMez vše. Devátý díl je naplánovaný na 6. – 7. září 2023 a jsou opět připravené 3 rundy. OBSAZOVAČKA je již aktivní, můžete se začít přihlašovat a my Vám všem moc děkujeme za krásný bowlingový turnaj. Těšíme se brzy na viděnou.

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

02.06.2024 v 10:49

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mužů stali stali Jan Lakomý / Antonín Ulička.

02.06.2024 v 10:47

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii žen stali Dagmar Stulíková / Anežka Lencová.

14.12.2023 v 08:51

11.12.2023 v 14:34