Podrobnosti o turnaji, kterého se zúčastní i čeští reprezentanti.
Ve dnech 20. až 24. října se hraje patnáctý turnaj letošního ročníku European Bowling Tour pod názvem Vienna Open. Hraje se tradičně v rakouské hale Plus Bowling a na tomto turnaji nebudou chybět ani zástupci ČR. Jsou přihlášeni i hráči z Belgie, Dánska, Španělska, Francie, Anglie, Německa, Maďarska, Švýcarska, Itálie, Holandska, Polska, Švédska a USA a tak bude zajímavé sledovat jak si letos naši hráči povedou. Česká bowlingová asociace sem vysílá na své náklady mistry ČR v kategorii jednotlivců i dvojic. Do Vídně míří také na své náklady i početná skupina dalších hráčů a Česká republika zde bude mít třetí největší zahraniční výpravu.
Od středy, kdy se zapojí do hry i naši hráči Vám budeme přinášet pravidelné každodenní reportáže s výsledkovým servisem.
Zveřejněn mazací model pro MČR seniorů.
V Kataru v soutěži jednotlivců zvítězil David Mojka. Jaroslav Zapletal byl stříbrný, Václav Kordulík bronzový a Ondra Prekop pátý!
Ve středu 12. února bude po 19.oo hod. otevřena obsazovačka na březnový turnaj Prestige.
Česká republika vybojovala bronzové medaile na Mistrovství Evropy seniorů. V soutěži dvojic se o ně postaraly Jana Lébrová a Ivana Fojtíková.
Ve středu 15. ledna bude po 20.oo hod. otevřena obsazovačka na únorový turnaj Prestige.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2024/25