Tišnovská devítka, 3. turnaj

Jirka Borek obhájil vítězství z květnové Devítky

V neděli 30. června 2024 se v Xbowlingu Tišnov odehrála Tišnovská devítka za účasti 12 hráčů. A tímto dnem nám také definitivně skončil školní rok a začínají prázdniny a čas letních dovolených. Ještě než se tak stane, tak si ještě zrekapitulujeme oficiálně poslední turnaj jarní sezóny.

V kvalifikaci nám tentokrát tisícovka nepadla, ale nejblíže k ní měl Karel Bajer (961 bodů) a stejně jako před měsícem šel do nadstavbové části z vedoucí pozice a stejné pořadí kvalifikace jako v květnu bylo i na druhém a třetím místě, kam se zařadili Zdeněk Veselý (844 bodů) a Jirka Borek (838 bodů). Všichni tři také potvrdili své kvality a zkušenosti v semifinále a postoupili do finále. Tento závěrečný step pak doplnila další trojice hráčů a to: František Mach, Petr Havlín a Martin Kapell.

Finálová hra vabank na jednu hru je již opravdu jen pro silné povahy. Nakonec nejpevnější nervy měl Jirka Borek (252 bodů) a obhájil tak květnové vítězství. A o kráse finálové hry pak vypovídá fakt, že tento step je opravdu jiná soutěž. Lídři kvalifikace skončili v poli „poražených“, když druhé místo vybojoval Martin Kapell (242 bodů) a třetí místo Petr Havlín (221 bodů). Těsně pod stupni vítězů skončil na čtvrtém místě František Mach (216 bodů) a Karel Bajer (214 bodů) a Zdeněk Veselý (187 bodů) obsadili až šesté a sedmé místo.

Děkujeme Vám za přízeň a snad příjemně strávený bowlingový večer a těšíme se na viděnou na další Tišnovské devítce, kterou hrajeme v neděli 28.7.2024. Obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní.

Úplným závěrem přejeme všem krásné prázdniny, léto či dovolenou. Užijte si sluníčka, koupání a jiných sportovních či kulturních aktivit. Věříme, že si při tom také najdete čas se stavit za námi a trošku si zakoulet.

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

02.06.2024 v 10:49

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mužů stali stali Jan Lakomý / Antonín Ulička.