Single open Holešov, květnový

Druhý holešovský Single Open vyhrál Milda Krčma mladší

Drazí bowlingoví nadšenci, opět vás zdravíme z Bowling clubu v Holešově, kde se 26.5.2024. odehrál již druhý turnaj jednotlivců Single Open. Neměli jsme sice plný stav, zúčastnilo se 13 hráčů, a jednalo se o ryze pánskou jízdu, přesto se bylo na co dívat.

Hrálo se systémem čtyř náhozů v základní části, po níž osmička nejlepších postoupila do klasického play-off tedy 1. vs 8., 7. vs 2. atd. Zbylých pět hráčů si zahrálo o pořadí a to jednokolově plus průměr ze základu. A již po základní části jsme měli několik překvapivých nepostupů jako například Radek Tichý a dokonce i Dom Pelán. První fázi turnaje vyhrál Luba Matera, jako druhý skončil Milda Krčma ml. a třetí pozici získal Pavel Kovář.

Jak dobře víme play-off je samostatná soutěž. Obzvláště, když se, jako v tomto případě, hraje od nuly a jen na jeden nához. Tedy náhlá smrt. A překvapení pokračovala i tady. Jediný kdo jasně svůj souboj vyhrál byl Milda Krčma ml. , který porazil svého tátu. Pavel Kovář těsně, i když trošku očekávaně, porazil Jardu Matějíčka. A teď už ta překvapení. Luba Matera prohrál s Tomem Lacigou. I tady to byl těsný souboj. A naprosto překvapivě Aďoš Zachara suverénně přejel Ondru Cholastu! A Adam pokračoval ve skvělých výkonech i v semifinále a porazil Toma Lacigu. Stejně tak se dařilo i Mildovi, který vyhrál nad Pavlem Kovářem. Pavel si tak zahrál s Tomem o třetí místo a Adam Zachara si to rozdal o vítězství s Mildou Krčmou mladším! V obou soubojích to dopadlo podle očekávání. Pavel Kovář lehce porazil Toma Lacigu a v boji o prvenství se ukázala mnoholetá zkušenost Mildy Krčmi, když se Áďovi přestalo dařit, a porazil jej téměř rozdílem třídy. Přesto vynikající výkon od Adama.

Konečné pořadí tedy bylo: 1. Milan Krčma ml. 2. Adam Zachara a 3. Pavel Kovář.

Do podzimu poslední turnaj se odehraje opět v neděli a to 9.6.2024 Bude se jednat o Holešovskou dvojku – OBSAZOVAČKA, tedy turnaj dvojic. Po té bude delší pauza, tak doufáme, že bude velká účast.

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

02.06.2024 v 10:49

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mužů stali stali Jan Lakomý / Antonín Ulička.

02.06.2024 v 10:47

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii žen stali Dagmar Stulíková / Anežka Lencová.

14.12.2023 v 08:51

11.12.2023 v 14:34