Pivní soutěž tříčlenných týmů, 2. kolo nadstavby

Raz Dva Tři to mají nadějně rozehrané

Neděle 26. května 2024 bude navždy zapsána zlatým písmem v české hokejové historii, ale my jsme na Radavě měli teprve druhý nadstavbový večer Pivní soutěže družstev tříčlenných týmů, kterého se zúčastnilo všech devět týmů, které jsou v této fázi rozdělené na dvě skupiny.

Ve skupině o sedmé místo soupeřily pouze tři týmy. Ale o to zajímavější výsledky k vidění byly. Nejlépe začal tým Dáme Kuželky, když v první kole porazil Kačery o deset bodů 468:458. Ve čtvrtém kole Kačeři týmu Dáme Kuželky vrátili porážku a to především díky výkonu Jardy Vacka, který naházel 202 bodů. V dalším kole Jarda Vacek ještě předvedl výkon 218 bodů a když oba týmy nasbíraly 6 bodů, rozhodoval týmový průměr, který měli celkově druzí Kačeři lepší. Lehce obměněný tým SLIM sice neměl takové individuální hvězdy a výkony, ale šest zápasů proměnil v šest přesvědčivých vítězství, což je o pořadí v hrací večeru klíčové. SLIM tak vyhrál jen nejen tento hrací večer, ale už je blízko letošnímu sedmému místu a odměněn za toto umístění (startovnému za jeden hrací večer na příští sezónu.)

Pořadí v této skupině za tento hrací večer a tabulku po dvou nadstavbových večerech najdete v příloze.

Skupina o první místo byla mnohem více zamotaná. Heavy Bowlers začali zostra a Michal Maršík naházel 256 bodů (nejvyšší individuální nához večera) hned v první rundě. Hlavně díky jeho výkonu porazili Heavy Bowlers nebezpečné Veselé Pumprlíky s.r.o. 568:532. Druhé kolo bylo ve znamení těsné výhry Hokara nad Veselými Pumprlíky. Radavské Nuly se vrátily na vítěznou vlnu, když triumfovaly nad Heavy Bowlers. Ve třetím kole i Raz Dva Tři porazili Heavy Bowlers 562:501 a potvrdili, že to pro ně bude další úspěšný večer. Když v dalším kole v těsném zápase porazili Raz Dva Tři 512:510 Radavské Nuly, vypadalo to, že už nikdo Raz Dva Tři nezastaví. To Veselí Pumprlíci neházeli špatné náhozy, ale body jim to nepřinášelo, po třech rundách neměli ani bod. Basu s nimi držel tým KSN MM, který má v nadstavbě sice poměrně stabilní výkonnost, ale stabilně je jejich výkonnost slabší než mají jeho protivníci, a proto měli dosavadní bilanci shodnou s Pumprlíky. Hokaro bylo tentokrát autorem nejvyššího týmového náhozu večera. 573 bodů si připsalo ve čtvrtém kole proti Heavy Bowlers, kterým tak uštědřilo třetí porážku v řadě. Ve čtvrtém kole se konečně chytli Veselí Pumprlíci s.r.o., když porazili KSN MM. Protože v poslední rundě porazili Pumprlíci i favorizované Raz Dva Tři, tak jakž takž zachránili hrací večer a zůstávají v boji o celkový triumf. Dva týmy absolvovaly hrací večer s bilancí čtyři výhry a jedna porážka. Hokaro obsadilo nakonec druhé místo a dostalo se v celkové tabulce už na třetí flek. Lepší než Hokaro byl pouze celek Raz Dva Tři, který v obou hracích večerech předvedl kvalitní výkony, získal v obou večerech osm bodů a se čtyřbodovým náskokem to má nadějně rozehrané na celkový triumf v soutěži. Bowling je však nevyzpytatelný a hraje se s kulatým nesmyslem a hotovo bude až za čtrnáct dní.

Pořadí týmů v tomto hracím večeru i tabulku po dvou nadstavbových večerech, stejně jako všechny individuální výkony najdete v příloze.

V neděli 9. června se těšíme na vyvrcholení soutěže. Počítejte, že po odehrání oceníme nejlepší týmy poháry a medailemi.

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

02.06.2024 v 10:49

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mužů stali stali Jan Lakomý / Antonín Ulička.

02.06.2024 v 10:47

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii žen stali Dagmar Stulíková / Anežka Lencová.

14.12.2023 v 08:51

11.12.2023 v 14:34