PARA BOWLING CAMBODIA OPEN 2024

První z letošních integračních bowlingových celosvětových turnajů se uskutečnil v Kambodži, kam odcestovali i 3 naši zrakově postižení reprezentanti a opět byli vidět vysoko ve výsledkových listinách.

V kategorii B1 nás reprezentoval člen BC Bowlingzone Michal Krch v kategorii B2 Karel Macháček a v Kategorii B3 Věra Macháčková , oba ze Slavie Praha.

Soutěž jednotlivců byla napínavá až do konce, Michal Krch zůstal v kategorii B1 jen krůček pod stupni vítězů a obsadil 4.místo. V B2 Karel Macháček v nabité konkurenci obsadil 7.místo. Největší radost nám udělala Věra Macháčková v kategorii B3, která obsadila druhé místo a vybojovala stříbrnou medaili.

V soutěži dvojic, ale bohužel Věra nepotvrdila svoji formu a i když Michal Krch hrál velmi dobře celkový součet dvojice nestačil na lepší než 5.místo a k medaili to tentokráte bylo daleko.

A v poslední soutěži trojic naši bojovali, ale ve velké konkurenci převážně asijských hráčů se také medaile nedočkali a skončili na pěkném 6.místě.

Naopak v All Events jsme se mohli radovat z další medaile, Věra Macháčková bere bronz a odváží si z Kambodže 2 medaile. Michal Krch bojoval do poslední soutěže a stejně jako v jednotlivcích skončil na 4. místě o pouhých 43 kuželek za medailovými stupni. Karel Macháček si polepšil oproti soutěži jednotlivců a postoupil na 6. místo, které je v této kategorii velmi hodnotné.

V celkové tabulce národů, naši bowleři se 2 medailemi a bodovanými umístěními obsadili pěkné 7.místo.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

02.06.2024 v 10:49

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mužů stali stali Jan Lakomý / Antonín Ulička.

02.06.2024 v 10:47

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii žen stali Dagmar Stulíková / Anežka Lencová.