Letní S-Centrum Cup, 2. turnaj

Pro vítězství si z Hamburku do Benešova přijela Marie Frýbortová!

V neděli 21. července se v bowlingové herně S-centra odehrál 2. turnaj Letního S-centrum cupu. Turnaj si na místní pohodový hauzíček přijelo zahrát 18 hráčů a hráček, kde v kvalifikaci kraloval Milan Barnet s pěkným průměrem 220 bodů na hru a předvedl také nejlepší turnajovou hru, 258 bodů. Samotné finále zvládla nejlépe hráčka, která se vracela z Hamburku, kde reprezentovala Českou republiku na bowlingovém ME seniorů. A vrátila se v pravý čas... Marie Frýbortová vyhrává 2. turnaj Letního S-centrum cupu 2024! Na druhém místě se umístil domácí hráč David Ruml. Třetí místo vybojovala Olí Culková, která zároveň ovládla kategorii "B" a připsala si tak první benešovský úspěch do své hráčské vizitky. První tři hráči vyhrávají mimo jiné poukazy v celkové hodnotě 1.200 kč na útratu v našem restaurantu Grosso. David Ruml jako pořadatel turnaje se této poukázky vzdává ve prospěch čtvrtého v pořadí, Milana Barneta. V celkovém pořadí jde do vedení Milan Barnet, druhá je prozatím Marie Frýbortová a třetí Jana Kocmanová. Hlavní cena, dárkový poukaz pro 2 osoby na 2 noci se snídaní zdarma v S-centru, se bude losovat na závěrečném turnaji ze všech účastí v sérii. Další turnaj se hraje v neděli 4. srpna, kdy je hlavní hrací den. Předehrát kvalifikaci si můžete např. ve středu nebo v sobotu. Závěrem chci všem hráčům poděkovat za přízeň, tradiční dobrou zábavu a sportovní atmosféru.

Foto č.1 zleva: David Ruml, Marie Frýbortová a Olga Culková (nejlepší tři z 2.turnaje).

Foto č.2: Marie Frýbortová (nejlepší žena), Milan Barnet (vítěz kvalifikace a nejvyšší nához) a Olga Culková (nejlepší hráčka kat. B).

21.07.2024 v 17:26

Další medaile z ESBC: Jana Lébrová bronz za All Event, kat. B + zlato v Masters, Ondrej Surán bronz v Masters.

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let vybojovaly zlato.

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.