Dvojice Kolín, 4. turnaj

​Čtvrté kolo hodně vyrovnané, ale Rašovice ve skupině jasně nejlepší

Liga dvojic Kolín, závěrečné 4. kolo přineslo vyrovnané bodové zisky Rašovicům, Osečákům a Jelenům. Kdo dnes váhal, to je Dr. Bowling. Rozpačitost i dnes trvala u Kruhu... kam se poděly dřívější úspěchy? Na fotce tedy i dnes máme Rašovice... V jednotlivcích i dnes byl nejlepší Štěpán Písecký s průměrem přes 170, za ním máme Zdeňka Jelínka a dnes třetí nejlepší byl David Jandus.

Co nám říká konečná tabulka: trojice postupujících se rodila hned od 1. kola a na tom se nic nezměnilo až do konce. 1. místo zaslouženě Rašovice RSK (117 bodů), 2. místo Dr. Bowling (92) a 3. místo Jeleni (88). Následují Osečáci (72), Kruh team (58) a PVza20 (56).

V rámci závěrečného kola proběhl rautík a na závěr úspěšní převzali svá ocenění: trojice nejlepších týmů pohárky a tekuté i sladké ceny, nejlepší (i když jediná ve skupině) žena byla Helena Jelínková. Za nejvyšší náhozy jednotlivců pobraly své ceny Pepa Nezavdal za 216 v 1. kole, Dan Tagaj 198 ve 2. kole, Štěpán Písecký 235 ve 3. kole a opět Štěpán 209 ve 4. kole. Nejvyšší nához dvojice celé ligy dali Rašovice RSK ve 3. kole, a to krásných 405.

Do Finále Ligy dvojic tedy postupují Rašovice RSK, Dr. Bowling, Jeleni. Finále se hraje 29. června 2024 v centru Všenory. Týmy z Vojkova tam hrají od 10:00 hod. Propozice jsou k dispozici ZDE. Současně všechny týmy byly zapsány do obsazovačky Finále.

Ještě jednou díky všem a jsme zvědavi, jak si postupující povedou ve Finále. Veškeré detailní výsledky zápasů i tabulky včetně historie a výsledků všech dalších skupin Ligy dvojic jsou k vidění na webové stránce akce.

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

02.06.2024 v 10:49

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mužů stali stali Jan Lakomý / Antonín Ulička.

02.06.2024 v 10:47

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii žen stali Dagmar Stulíková / Anežka Lencová.

14.12.2023 v 08:51

11.12.2023 v 14:34