Komentář a výsledky - 1. hrací den.
V úterý 30. září začal turnaj Vienna Open, který je po Slovakii Open druhým Čechy nejnavštěvovanějším zahraničním turnajem. Kvalifikace se hraje od úterý do soboty a končí jak jinak než desperádem. Do nedělních bojů postupuje 68 hráčů.
O poměrně vysoké ceny za umístění bude bojovat celkem více jak 290 hráčů. V prvém hracím dnu se zapojilo do hry 78 hráčů a mezi nimi bylo 5 Čechů. Nejlépe si vedl Roman Dyršmíd, který je s průměrem 198,83 na průběžném dvanáctém místě. Vede trojice domácích hráčů v pořadí Alexander Rauscher (ø 227.83), Michael Loos (ø 224.33) a Thomas Gross (ø 210.50). Kompletní výsledky prvého hracího dne i jednotlivých hracích rund naleznete v příloze.
Zveřejněn mazací model pro MČR seniorů.
V Kataru v soutěži jednotlivců zvítězil David Mojka. Jaroslav Zapletal byl stříbrný, Václav Kordulík bronzový a Ondra Prekop pátý!
Ve středu 12. února bude po 19.oo hod. otevřena obsazovačka na březnový turnaj Prestige.
Česká republika vybojovala bronzové medaile na Mistrovství Evropy seniorů. V soutěži dvojic se o ně postaraly Jana Lébrová a Ivana Fojtíková.
Ve středu 15. ledna bude po 20.oo hod. otevřena obsazovačka na únorový turnaj Prestige.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2024/25